חיפוי קירות

מהו חיפוי קירות פולימרי?

הפולימר הוא חומר סינתטי המבוסס על טכנולוגיה המשנה חומר גלם מסוג גומי ובתהליך מורכב הופכת אותו לחזק, אלסטי ויציב יותר. מאז המצאתם, הפולימרים נמצאים בשימוש נרחב בחייהם של בני האדם ויש להם נגיעה במגוון תחומי חיים, מגמה שרק הולכת ומתגברת. גם לתחום עיצוב הבית וההום-סטיילינג, ענף המתפתח תדיר ומציג חידושים מרהיבים חדשות לבקרים, נכנסו הפולימרים. ניתן למצוא אותם בין השאר בחיפוי קירות, שעושה שימוש בחומר הנהדר על-מנת ליצור מראה ייחודי ועמיד בצורה יוצאת דופן. עוד יתרון של הפולימרים הוא עלויות הייצור שלהם, שהן נמוכות באופן יחסי ובעקבות כך משפיעות על מחירם של חיפויי קירות ושומרות שיהיה משתלם ואטרקטיבי.

בשל קלות הייצור והעובדה כי מדובר בחומר בעל תכונות גמישות, היצע הדוגמאות של חיפוי פולימרי לקירות הוא גדול ומאפשר לכל אחד לבחור חיפוי קירות יפהפה בהתאם לטעמו האישי וכמובן בהתאם לאווירה שהוא מעוניין לשדר בחלל מסוים. למשל, בבית שמעוניינים להעניק לו נופך כפרי חמים, ניתן לעשות שימוש בחיפוי קיר פולימר בדוגמת עץ, המשדר מראה טבעי ומזמין. לעומת זאת, בחלל הייטקיסטי כמו משרד יוקרתי אפשר להתקין חיפוי קיר פולימר בדוגמת בטון בעלת גוון טרנדי ומלא שיק, שמשדרת אלגנטיות ופאר. בנוסף, ישנם גם חיפויי קירות לבנים, בעלי ניטרליות רכה. חיפוי קירות מהסוג הזה מתאים לכל חדר שרוצים להעניק לו אווירה רגועה ונעימה ומעוניינים שהעיצוב של הקירות, הריהוט ושאר האלמנטים בו, ישתלב בצורה הרמונית ושלווה.

מעבר לייצור הפשוט ולדוגמאות המרשימות, התקנה של חיפוי קירות פולימרי אינה מסובכת ומתבצעת לרוב בקלות ובמהירות. באופן זה כל אחד יכול לחדש את קירות ביתו ללא שיפוץ מורכב או שימוש באמצעים מסורבלים יחסית כמו צביעה או הדבקת טפט.

חיפוי קירות פולימרי לחדר הילדים

לא רק מרחבים כמו הסלון והמשרד יכולים ליהנות מהמראה הייחודי של חיפוי פולימרי לקירות. גם בחדרי ילדים ניתן להתקין חיפוי קירות פולימרי ולרוב הוא יהיה בדוגמה צבעונית ו "רועשת" יותר, התואמת לטעם הכללי של ילדים ונוער ולהלך הרוח שלהם. חיפוי קיר פולימר בחדר הילדים יכול למנוע את הצורך בשיפוץ מקיף ולהעניק לחדר מגע מחודש רק על-ידי שינוי קיר אחד בלבד. יחד עם זאת, כמובן שבחדרי הילדים ניתן גם להתקין חיפויי קירות בדוגמאות מאופקות יותר ולשמור על הקו העיצובי של הבית כולו ועל נימה אלגנטית ונקיה גם בחדרים אלו. במידה ומדובר בילדים גדולים ונוער, רצוי להתייעץ עמם לפני בחירת החיפוי, כדי שיהיה תואם גם לטעם האישי שלהם ויגרום להם לחוש שותפות בעיצוב מרחב המחיה העיקרי שלהם.

מה חשוב לדעת כשרוכשים חיפוי קירות פולימרי?

ראשית, רצוי לעיין בקטלוג לפני הרכישה. חנות מקצועית לחיפויי קירות תעמיד לרשותכם קטלוג אונליין או מודפס של כל הדוגמאות של חיפוי קיר פולימר הנמצאות במלאי. עיון בקטלוג יכול לשמש גם לקבלת השראה, במידה ואתם מתלבטים לגבי אופן חידוש החדר ואיזה חיפוי קירות להתקין.

שנית, יש לוודא כי מדובר בחיפוי קירות פולימרי איכותי, שכן מדובר במוצר שנהנים ממנו לאחר מכן למשך שנים רבות והוא צריך לגלות עמידות אל מול שינויי טמפרטורה, רטיבות במידת הצורך וכמובן בלאי טבעי, שחיקה ושריטות. כמו כן, יש לברר בדיוק את כמות הפאנלים שמקבלים ברכישה אחת, או המ"ר הכולל של הרכישה. זאת על-מנת שלא להגיע למצב בו מתחילים בהתקנת חיפוי פולימרי לקירות ומגלים כי חסרים לוחות והכמות לא מספיקה לכל הקיר. מדדו את השטח בו עומדת להתבצע ההתקנה לפני השימוש ובמידת הצורך התייעצו עם הצוות המקצועי בחנות ממנה אתם רוכשים, כדי לבצע את הרכישה הטובה ביותר עבורכם.

אם אתם מעוניינים בחיפוי קירות מרהיב, איכותי ועמיד, בעל נוכחות אופנתית בחלל ומחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק, זה הזמן לבקר ב VOX. לחצו כאן https://www.vox-il.co.il/ כדי לבקר באתר הבית של החברה ולהתרשם ממגוון חיפויי הקיר הפולימריים, כמו גם מוצרים נוספים לעיצוב הבית, ריהוט, אביזרים דקורטיביים ועוד. חברת VOX  הוקמה ב 1992 ומאז ועד היום מקפידה להעניק ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר בענף עיצוב והלבשת הבית, כמו גם שירות מקיף ומלא הכולל ייעוץ מקצועי ושקיפות מלאה לגבי המפרט של כל המוצרים.

חיפוי קירות פנים

פרקט פולימרי LVT בטון

פרקט פולימרי LVT אלון טבעי

KERRADECO-STONE ANTHRACITE